تعمیر یخچال مشهد نزدیک حرم

تعمیر یخچال مشهد نزدیک حرم

تعمیر یخچال مشهد نزدیک حرم

تعمیر یخچال مشهد نزدیک حرم ، توسط نیروهای متخصص مرکز تعمیر یخچال مشهد نزدیک حرم انجام می شود . این مرکز از قدیمی ترین مراکز تعمیر یخچال است و تعمیرات یخچال فریزر شما را با بهترین کیفیت انجام می دهد . اگر یخچال فریزر شما دچار ایراد و مشکل شده است و به دنیال مرکز تعمیر یخچال مشهد نزدیک حرم هستید ، می توانید با این مرکز تماس گرفته و درخواست تعمیرات نمایید . متخصصین ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکل یخچال فریرز شما اقدام می نمایند .

نمایندگی یخچال مشهد نزدیک حرم

همه ی افراد برای زمانی که مشکلی برای یخچال فریزرشان پیش می آید در ابتدا به دنبال نزدیک ترین نمایندگی یخچال هستند . علت این امر این است که نمایندگی های یخچال فریزر یخچال شما را به بهترین شکل ممکن رفع ایراد می نمایند . علت این امر هم این است که افراد نسبت به نمایندگی ها اعتماد بیشتری دارند . یکی از این نمایندگی ها ، نمایندگی یخچال مشهد نزدیک حرم است که می توانید برای تعمیرات یخچال خود با آن تماس بگیرید .

ما ضامن 100 درصد کیفیت تعمیرات و خدمات خود هستیم

هزینه ی رفع مشکل خنک نکردن یخچال فریزر

تعمیر یخچال مشهد نزدیک حرم ،‌هزینه تعمیر خنک نکردن

خنک نکردن یخچال فریزر ، مشکلی است که ممکن است برای یخچال فریزر از هر برند و مدل به وجود آید . این مشکل دلایل مختلفی دارد . که برای اطلاع و شناسایی آن بهتر این است که از متخصصین این حوزه کمک بگیرید . بدین منظور می توانید با مشاورین ما در مرکز تعمیر یخچال مشهد نزدیک حرم تماس حاصل فرمایید . یکی از دلایل خنک نکردن یخچال فریزر ، خرابی و ایراد در ترموستات یخچال است . ترموستات یخچال فریزر ، وظیفه ی کنترل دمای یخچال فریزر را دارد . به همین دلیل زمانی که دچار خرابی و ایراد شود ، سیستم خنک سازی یخچال دچار مشکل می شود . میزان هزینه ی تعمیر ترموستات به شرح زیر است :

خدمات هزینه ها
تعویض ترموستات1800000 ریال الی 3900000 ریال
عیب یابی و کارشناسی450000 ریال
ایاب و ذهاب150000 ریال الی 300000 ریال

دارای بهترین نیروهای متخصص و با تجربه

هزینه ی تعمیر یخساز یخچال

تعمیر یخچال مشهد نزدیک حرم ،‌ هزینه تعمیر یخساز

ممکن است این مشکل برای شما هم پیش آمده باشد که یخساز یخچال شما به خوبی کار نکند . کار نکردن یخساز ،‌تولید یخ های پوچ ،‌کوچک و بزرگ بودن یخ ها و آبکی بودن‌آن ها همگی نشان دهنده ی این است که یخساز یخچال شما دچار خرابی شده است . هزینه ی رفع این مشکل به شرح قید شده در جدول است . اما برای اطلاع دقیق تر از میزان هزینه ی تعمیرات یخچال خود ،‌می توانید با مشاورین ما در مرکز تعمیر یخچال مشهد نزدیک حرم تماس حاصل فرمایید و استعلام قیمت نمایید :

خدمات هزینه
تعمیر یخساز2800000 ریال الی 7500000 ریال
عیب یابی و کارشناسی450000 ریال
ایاب و ذهاب150000 ریال الی 300000 ریال

 

به کمک خدمات ما می توانید هزینه ی تعمیرات خود را تا 65 درصد کاهش دهید !

چرا مرکز تعمیر یخچال مشهد ؟

 • خدمات مشاوره رایگان

  یکی از خدمات خوبی که مرکز تعمیر یخچال مشهد نزدیک حرم ارائه می دهد ، خدمات مشاوره ی کاملا رایگان است . جالب است بدانید که بسیاری از مشکلات یخچال فریزر شما به راحتی توسط خود شما و بدون نیاز به تعمیرکار قابل حل است . تنها نیاز به راهنمایی دارید که بدین منظور می توانید با متخصصین ما در مرکز تعمیر یخچال مشهد تماس گرفته و درخواست راهنمایی نمایید .

 • کاهش هزینه تعمیرات

  مرکز تعمیر یخچال مشهد نزدیک حرم ، همانطور که گفته شد ، کمترین و مناسب ترین هزینه ی تعمیرات را داراست . علت این امر این است که این مرکز تمامی هزینه های ضافه را حذف نموده است . مانند هزینه ی حمل یخچال به تعیمرگاه . شما می توانید با استفاده از خدمات تعمیر یخچال مشهد نزدیک حرم تا 65 درصد در هزینه ی تعمیرات خود صرفه جویی کرده و هزینه ی تعمیرات خود را کاهش دهید .

 • تضمین کیفی تعمیرات

  این مرکز تمام تعمیرات و خدمات خود را به صورت 100 درصد ضمانت کرده است و شما هیچ نگرانی در مورد کیفیت تعمیرات نخواهید داشت . گارانتی تضمین کیفی خدمات کاملا بیانگر میزان کیفیت بالای خدمات و تعمیرات یخچال فریزر این مرکز است . تمامی تعمیرات این مرکز در بالاترین درجه ی کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت یا وجود مشکل مسئولین مجموعه پاسخگو خواهند بود .برای دریافت تعمیرات تضمین شده با ما تماس بگیرید .

 • تعمیر در منزل

  تمامی تعمیراتی که توسط متخصصین ما انجام می شود به صورت 100 درصد در منزل شما و بدون هیچ گونه جا به جایی انجام می گردد . کلیه ی خدمات مجموعه ی ما توسط تعمیرکاران سیار انجام می شود . این تعمیرکاران با کلیه ی لوازم مورد نیاز برای تعمیرات به منزل شما اعزام می گردند و همه ی تعمیرات را در منزل شما در کمترین زمان ممکن و تحت نظارت خود شما انجام می دهند .

مشکلات رایج یخچال فریزر

تعمیر یخچال مشهد نزدیک حرم ،‌مشکلات رایج یخچال

داغ شدن موتور یخچال

یکی ازمشکلات رایجی که ممکن است برای هر یخچال از هر برندی پیش بیاید ، داغ شدن موتور یخچال است . داغ شدن موتور یخچال فریزر کارکرد یخچال را مختل می کند و عدم توجه به آن ممکن نتایج بسیار زیان باری از جمله سوختن موتور و از کار افتادن کامل آن گردد . به همین دلیل باید به سرعت تعمیر شود . علت داغ شدن موتور می تواند یکی از موارد زیر باشد . برای رفع این مشکل می توانید با مشاورین ما در مرکز تعمیر یخچال مشهد نزدیک حرم تماس حاصل فرمایید .

 1. کثیفی کندانسور یخچال :
  وجود گرد و غبار و جرم بر روی کندانسور یخچال باعث مشود که گاز یخچال به خوبی مایع نشود و از بین برود . در اینجا باید موتور عملکرد بهتری داشته باشد تا دچار آسیب نشود . به همین دلیل فشار زیادی به موتور وارد می شود که همین امر باعث داغ شدن موتور می شود .
 2. کثیفی و آلودگی فیلتر یخچال :
  فیلتر یخچال آلودگی هوا و چربی را به خود جذب می کند و بعد از مدتی نیاز به تعویض دارد . زمانی که فیلتر آلوده تعویض نمی شود به کمپرسور فشار زیادی وارد می شود و همین امر باعث می شود که موتور داغ شود .

تمامی تعمیرات به صورت کامل و 100 درصد در منزل شما انجام می شود

کاهش سرمای یخچال

یکی دیگر از مشکلات رایجی که برای یخچال فریزر پیش می آید ، کم شدن سرمای یخچال است . ممکن است شما حس کنید که یخچال شما بعد از گذشت زمانی مثل قبل کار نمی کند و سرما آن کاهش یافته است . علت این امر این است که یخچال دچار آسیب شده است . دلایلی که می تواند باعث کاهش سرمای یخچال شود عبارتند از :

 • ایراد در برق و سیم کشی یخچال فریزر
 • خرابی ترموستات
 • قرار گرفتن یخچال در مکان نا مناسب و شیب دار
 • نشتی گاز و نبود گاز کافی در یخچال
 • خرابی و ایراد در کمپرسور
 • پر کردن بیش از حد مواد غذایی در یخچال
 • نصب غیر اصولی و نادرست

نگران فاسد شدن مواد غذایی خود نباشید ،‌در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرات یخچال شما را انجام می دهیم

تعمیر یخچال در منزل به کمک فیلم آموزشی

آموزش رفع مشکل سر و صدای یخچال  یخچال در منزل

یخچال فریزر در حلت عادی صدای کمی تولید می کند که طبیعی است . علت این صدا نیز کار کرد موتور یخچال است . اما در برخی مواقع یخچال فریزر صدای بلند غیر عادی و آزار دهنده ای تولید می کند . این صدا نشان دهنده ی این است که یخچال فریزر شما دچار مشکل شده است . یکی از مشکلاتی که باعث به وجود آمدن این صدا می شود ، خرابی فن یخچال است . برای رفع این مشکل می توانید فیلم آموزشی زیر را مشاهده کنید . و به کمک آن مشکل یخچال فریزر خود را حل نمایید . همچنین می توانید با مشاورین ما در مرکز تعمیر یخچال مشهد نزدیک حرم تماس گرفته و درخواست مشاوره و تعمیرات نمایید .

 

نکات نگهداری یخچال فریزر

یخچال فریرز برای اینکه دچار مشکل نشود و بهترین عملکرد را داشته باشد ، باید به خوبی از آن نگهداری شده و استفاده ی اصولی گردد . بیش ترین علت خرابی یخچال استفاده ی نا درست و غیر آگاهانه از یخچال فریزر است که باعث به وجود آمدن ایراد در یخچال می گردد . در این قسمت به بررسی برخی نکات که می تواند در نگهداری یخچال فریزر شما بسیار موثر باشد پرداخته ایم . این نکات عبارتند از :

 • یخچال فریزر خود را در مکان مناسب قرار دهید . بهترین مکان برای نصب یخچال فریزر جایی است که به دور از هرگونه گرما و حرارات باشد . مکان کاملا خشک و بدون رطوبت .
 • یخچال خود را به صورت مرتب تمیز نمایید .
 • یخچال خود را سرویس سالیانه نمایید .
 • یخچال خود را بیش از اندازه پر نکنید این کار در گردش هوای یخچال اختلال ایجاد می کند .
 • یخچال را به صورت کاملا تراز و روی مکان کاملا مسطح قرار دهید .
 • یخچال را حتما با محافظ برق به برق وصل نمایید تا از نوسانات آن در امان باشد .
 • درب یخچال را زیاد باز نگه ندارد و از باز و بسته کردن بیش از اندازه ی آن اجتناب کنید .
 • از قرار دادن غذاهای داغ پیش از سرد شدن در یخچال بپرهیزید .

مشهد سرما ،‌ارائه کننده ی بهترین کیفیت تعمیرات با کمترین هزینه !

سرویس یخچال فریزر

تعمیر یخچال مشهد نزدیک حرم ،‌ سرویس یخچال فریزر

سرویس یخچال فریرز همانطور که گفته شد ، یکی از نکاتی است که می تواند عمر یخچال شما را افزایش دهد و شما را از تعمیرات یخچال فریزر بی نیاز کند . یخچال ها با گذر زمان ممکن است دچار ایرادات جزئی شوند که در اکثر موارد توسط افراد عادی قابل شناسایی نیستند .

اگر این مشکلات به موقع رغع نگردند ممکن است گسترش پیدا کرده و مشکلات جدی برای یخچال شما ایجاد کند . سرویس یخچال فریزر به شما کمک می کند از این مشکلات جزئی آگاه شوید و پیش از اینکه گسترش یابد ، آن را حل نمایید .

به همین دلیل توصیه می شود ، یخچال فریزر خود را به صورت سالیانه سرویس نمایید . بدین منظور می توانید با سرویس کاران مرکز تعمیر یخچال مشهد نزدیک حرم تماس گرفته و درخواست خدمات سرویس یخچال نمایید .

آنچه شما مشتریان محترم در مورد خدمات تعمیر یخچال مشهد نزدیک حرم فرموده اید :

خداقوت مجموعه ی خوب مشهد سرما . من از تعمیرات بسیار راضی بودم . با کیفیت سریع و عالی بود . سپاس از شما

دمتون گرم بچه ها . کارتون عالیه . من که به هرکی نیاز به تعمیرات یخچال داره شما رو معرفی میکنم . سرعت تعمیرات هزینه و برخورد تعمیرکار همه عالی . حرف ندارین . موفق باشید

سلام به همه . تعمیرات خیلی سریع و با دقت بود . تعمیرکار بسیار محترم و تیز بودند . هزینه ی تعمیراتتتون هم واقعا مناسب بود . ممنون از شما

سلام .روز بخیر . خسته نباشید میگم به شما و همه ی همکارانتون . من تازه اسباب کشی کردم و بعد از اون یخچال فریزرم مرتب ارور می داد . فکر کردم احتمالا زمان جا به جایی ضربه خورده و مشکلی براش پیش اومده . چون قبل از اسباب کشی سالم بود . با نمایندگی شما تماس گرفتم . اومدن بررسی کردند . مشکل توی نصب بود  که حل کردند . سرعت رسیدگی و پاسخگویی عالی بود . خواستم مجددا تشکر کنم .

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − نه =