نمایندگی یخچال الکترواستیل مشهد

نمایندگی یخچال الکترواستیل مشهد

نمایندگی یخچال الکترواستیل مشهد

نمایندگی یخچال الکترواستیل مشهد ،‌ مرکزی است معتبر ،‌ که تمامی تعمیرات یخچال شما را با بهترین کیفیت انجام می دهد . تعمیر یخچال الکترواستیل مشهد ، خود را به دستان پرتوان و با مهارت تعمیرکاران ما بسپارید . تمامی تعمیرکاران ما متخصص و با تجربه هستند . به همین دلیل مشکلات یخچال شما را به خوبی رفع می کنند . علاوه بر این مجموعه ی نمایندگی یخچال ال جی مشهد ، همه ی تعمیرات و خدمات خود را ، همانطور که گفته شد ، ضمانت 100 درصد می کند .

به همین دلیل شما می توانید بدون نگرانی از کیفیت تعمیرات با مشاورین این مرکز تماس گرفته و درخواست خدمات نمایید . همچنین هزینه ی تعمیرات در مجموعه بسیار مناسب بوده و شما از این بابت نیز نگرانی نخواهید داشت . هم اکنون با مشاورین ما تماس گرفته و درخواست تعمیرات و خدمات نمایید .

هزینه تعمیرات در نمایندگی یخچال الکترواستیل مشهد

هزینه ی تعمیرات یخچال یکی از مهم ترین مواردی است که همواره مورد توجه افراد است . اینکه میزان هزینه ی تعمیرات شما چه مقدار خواهد بود ،‌ کاملا بستگی به شرایط و میزان خرابی یخچال فریزر شما خواهد داشت . عواملی مانند میزان خرابی یخچال ،‌ نوع و علت خرابی ،‌ نوع قطعه ی خراب ،‌ مدل و برند یخچال ،‌ نیاز به تعویض قطعه و … بر میزان هزینه ی تعمیرات شما موثر است و می تواند میزان هزینه ی تعمیرات شما را کاهش یا افزایش دهد .  در جدول زیر میزان کلی هزینه ی تعمیرات قید شده است که شما می توانید به کمک آن میزان هزینه ی تعمیر یخچال خود را تخمین بزنید . همچنین می توانید با مشاورین ما در نمایندگی یخچال الکترواستیل تماس گرفته و استعلام قیمت نمایید .

خدمات هزینه ها
شارژ گاز یخچال 4000000 ریال الی 9000000 ریال
اضافه کردن کندانسور ضمیمه 1500000 ریال الی 2500000 ریال
رفع نشتی گاز و وکیوم کامل 1200000 ریال الی 1500000 ریال
تعویض فن سرامیکی5000000 ریال الی 18000000 ریال
تعویض فیلتر درایر350000 ریال الی 400000 ریال
تعویض فن معمولی1500000 ریال الی 3500000 ریال
تعمیر فن موتور1200000 ریال الی 6500000 ریال
تعمیر ترموستات یخچال 1500000 ریال الی 3000000 ریال
رفع آبریزی و نشتی یخچال 1300000 ریال الی 3500000 ریال
تعمیر آبسردکن1350000 ریال الی 3600000 ریال
تعمیر تایمر یخچال 2000000 ریال الی 3200000 ریال
تعمیر اتومات یخچال 3900000 ریال الی 5500000 ریال
تعمیر سنسور دیفراست 2500000 ریال الی 5800000 ریال
تعمیر المنت یخچال 4000000 ریال الی 6800000 ریال
تعمیر یخساز2500000 ریال الی 7200000 ریال
کارشناسی و عیب یابی450000 ریال
ایاب و ذهاب150000 ریال الی 300000 ریال

ما ضامن 100 درصد کیفیت تعمیرات خود خواهیم بود

کاهش هزینه ی تعمیرات به کمک مجموعه ی ما

نمایندگی یخچال الکترواستیل مشهد ،‌ کاهش هزینه تعمیرات

مجموعه ی ما ، یعنی مرکز تعمیر یخچال مشهد ، کمترین ، مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه ی تعمیرات را داراست . مجموعه ی ما همیشه تلاش کرده است تا کمترین هزینه ی تعمیرات را داشته باشد . به همین دلیل در ابتدا سعی کرده تا با حذف هزینه های اضافه مانند جا به جایی و انتقال یخچال به تعمیرگاه ، میزان هزینه های تعمیرات را کاهش دهد .

همچنین با در نظر گرفتن پایین ترین نرخ دستمزد ، کوشیده تا همراه همشهریان خود باشد. به همین دلیل شما می توانید با استفاده از خدمات و تعمیرات این مرکز بیشترین صرفه جویی را در هزینه های تعمیرات خود داشته باشید . به این ترتیب شما می توانید تا 65 درصد در هزینه ی تعمیرات خود صرفه جویی نمایید .

بدون نگرانی از هزینه های سنگین تعمیرات با ما تماس بگیرید . با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت ممکن تعمیرات شما را انجام خواهیم داد .

تمامی تعمیرات یخچال شما را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت رفع می کنیم

خدمات نمایندگی یخچال الکترواستیل مشهد

نمایندگی یخچال الکترواستیل مشهد ،‌ همانطور که گفته شد ، یکی از بهترین مراکز تعمیر یخچال مشهد است . این مرکز تمامی خدمات و تعمیرات انواع یخچال فریزر را به صورت تخصصی انجام می دهد. چنانچه یخچال الکترواستیل شما دچار یکی از مشکلات زیر شده است و نیاز به تعمیرات دارد ،‌ می توانید با مشاورین ما در مرکز تعمیر یخچال مشهد تماس گرفته و درخواست تعمیرات نمایید . تمامی تعمیرات ما در نمایندگی یخچال الکترواستیل مشهد ،‌ با ضمانت کامل 100 درصد تعمیرات انجام می شود . تمامی خدمات زیر توسط مجموعه ی ما انجام می گردد .

 • رفع مشکل خنک نکردن یخچال فریزر
 • رفع مشکل اتومات نکردن
 • تعمیر یخ ساز یخچال
 • تعیمر آب سرد کن یخچال
 • انجام سرویس دوره ای
 • تعمیر مشکل سر و صدای زیاد یخچال
 • شارژ گاز یخچال
 • رفع مشکل آبریزی یخچال
 • تعویض لاستیک درب یخچال
 • و …

کاهش 65 درصدی هزینه ی تعمیرات یخچال شما !

چرا مرکز تعمیر یخچال مشهد ؟

 • ضمانت 100 درصد کیفیت

  مجموعه ی ما با تکیه بر دانش و مهارت تعمیرکاران خود ،‌ همچنین تجربه و سابقه ی درخشان خود در زمینه ی انواع تعمیرات و خدمات یخچال فریزر ،‌ توانسته تمامی تعمیرات خود را ضمانت نماید . کلیه ی تعمیرات و خدمات این مجموعه دارای گارانتی کیفی است . این مسئله نشان دهنده ی این امر است که تمامی تعمیرات و خدمات مجموعه ی ما بالاترین کیفیت را دارد . شما می توانید با خاطری آسوده با ما تماس بگیرید . در صورت وجود هرگونه نا رضایتی ،‌ مسئولین مرکز پاسخگو خواهند بود .

 • کاهش هزینه تعمیرات یخچال شما

  شما می توانید با استفاده از خدمات و تعمیرات ما ،‌ هزینه ی تعمیرات خود را تا 65 درصد کاهش دهید . ما همیشه در تلاش بوده ایم تا هزینه ی تعمیرات یخچال را کاهش دهیم . به همین دلیل کوشیده ایم هزینه های اضافه را حذف کنیم . برای نمونه ما با ارائه ی تعمیرات یخچال در منزل ،‌ هزینه ی سنگین حمل و نقل یخچال را حذف کردیم . این کار باعث شده تا مقدار قابل توجهی از هزینه ی تعمیرات یخچال فریزر شما کاهش یابد . برای دریافت خدمات و تعمیرات با کیفیت ما ،‌ با کمترین هزینه ،‌هم اکنون با مشاورین ما در نمایندگی یخچال الکترواستیل مشهد ،‌تماس حاصل فرمایید .

 • خدمات مشاوره ی رایگان

  از جمله خدمات بسیار خوبی که مرکز نعمیر یخچال در مشهد ارائه می دهد ، خدمات مشاوره ی رایگان است . جالب است بدانید که بسیاری از ارور ها و مشکلاتی که برای یخچال شما پیش می آید ، به راحتی توسط خود شما قابل حل است .  در بسیار از موارد شما می توانید به سادگی بدون نیاز به تعمیرکار مشکل یخچال خود را رفع کنید . کافی ست به مشاورین ما در نمایندگی یخچال الکترواستیل مشهد تماس بگیرید .مشاورین ما با صبر و حوصله به توضیحات شما گوش می دهند . پس از دریافت اطلاعات کامل در مورد یخچال و مشکلات آن ، شما را به خوبی راهنمایی می کنند . به این ترتیب شما می توانید مشکل یخچال فریزر خود را به صورت رایگان و تنها با یک تماس رفع نمایید .

 • تعمیر در منزل

  همه ی تعمیرات مجموعه ی ما ،‌ یعنی نمایندگی یخچال الکترواستیل توسط تعمیرکاران سیار مجموعه ،‌ در منزل انجام می شود . به همین دلیل هیچ نیازی به جا به جایی یخچال و انتقال ان به تعمیرگاه نیست . تعمیرکاران سیار ما با تجهیزات و لوازم لازم برای تعمیرات به منزل شما اعزام می شوند و همه ی تعمیرات را در منزل شما در کمترین زمان ممکن انجام می دهند . با استفاده از خدمات تعمیر در منزل شما از نگرانی در مورد آسیب احتمالی به یخچال فریزرتان در هنگام حمل و انتقال یخچال به تعمیرات رها می شوید . میزان هزینه ی تعمیرات شما کاهش می یابد . می توانید بر تمامی مراحل تعمیرات نظارت داشته باشید . همین حالا با ما تماس بگیرید .

مشکلات رایج یخچال فریزر

برفک زدگی یخچال

نمایندگی یخچال الکترواستیل مشهد ،‌برفک زدگی

یکی از مشکلات رایج و متداول یخچال برفک زدن یخچال است . امروزه یخچال ها به سیستم ضد برفک مجهز هستند و نباید برفک بزنند. عوامل بسیار زیادی وجود دارد که شما با این مشکل مواجه می شوید .

 • بزرگترین علت این است که ممکن است شما دمای یخچال خود را بیش از اندازه بالا برده باشید و این امر باعث می شود آب هایی در درون قفسه های یخچال تجمع کند و به دلیل بالا بودن دما سریع یخ بزنند و اگر شما این مشکل را برطرف نکنید با حجم زیادی از برفک مواجه می شوید.
 • خراب شدن واشر درب یخچال یکی دیگر از عوامل مهم است، چون این واشر وظیفه جلوگیری از ورود هوای گرم به داخل یخچال را دارد و اگر واشر پوسیده و فرسوده شود درب یخچال به خوبی بسته نمی شود و به دلیل تغییر دما شما با این مشکل مواجه می شوید.
 • ترموستات قطعه ای است که وظیفه ثابت نگه داشتن دما را دارد و اگر معیوب شود نمی تواند روی دما کنترل کند و این باعث می شود دما خودسر تغییر کند و اگر شما ترموستات را تعویض نکنید با برفک مواجه می شوید و اگر برفک زیاد شود به موتور آسیب می زند.

تمامی تعمیرات به صورت 100 درصد در منزل شما انجام می شود !

یخچال صدا می ده !

نمایندگی یخچال الکترواستیل مشهد ،‌ یخچال صدا می ده

گاهی اوقات با صدای زیاد یخچال مواجه می شوید که این صدای زیاد علت های مختلفی دارد، اما تشخیص آن کار هرکسی نیست، از این رو برای تعمیر یخچال باید با یک تعمیرکار ماهر تماس بگیرید. بدین منظور می توانید با متخصصین ما در نمایندگی یخچال الکترواستیل مشهد تماس بگیرید .

وقتی تعمیرکار برای بازدید از یخچال شما مراجعه می‌کند، ممکن است علت های زیادی برای صدای یخچال فریزر شما بیان کند، که در ادامه به بررسی این علل پرداخته ایم .

 • یکی از آن علت ها تراز نبودن یخچال می باشد. برای رفع این مشکل فقط کافیست یخچال را در جای مناسبی قرار دهید که کاملا یکنواخت و تراز باشد، یعنی یک طرف یخچال بالا و طرف دیگر پایین نباشد.
 • صدای یخچال ممکن است به دلیل کارکرد نادرست موتور یخچال یا پروانه ها نیز باشد که در این صورت تعمیرکار با شنیدن نوع صدا به راحتی به مشکل پی می‌برد و گاهی اوقات با روغن کاری به راحتی این صدا را رفع می کند.
 • یکی دیگر از علت های ایجاد صدا در یخچال ممکن است عمر آن باشد. یخچال پس از گذشت چندین سال ممکن است دچار سر و صدای اضافه شود که در این صورت تنها راه، تعویض آن می باشد.
 •  از دیگر عواملی که باعث ایجاد صدای ناخوشایند در یخچال می شود، می توان به لوله کشی داخلی آن اشاره کرد. لوله کشی داخلی یخچال توسط فوم های مخصوص عایق بندی می شود که اگر این فوم ها ضخامت کافی نداشته باشند و یا بر اثر استفاده طولانی مدت بی کیفیت شده باشند، در این صورت از یخچال صدای ناخوشایند شنیده می‌شود.

 

در کمتر از 3 ساعت ! تعمیرات یخچال شما را انجام می دهیم

تعمیر یخچال در منزل به کمک فیلم آموزشی

آموزش رفع مشکل خنک نکردن یخچال

اگر یخچال شما دچار آسیب شده است   و به خوبی خنک نمی کند،‌شما می توانید به راحتی با مشاهده ی این فیلم آموزشی در منزل  مشکل یخچال خود را رفع کنید . در مواردی که یخچال شما نیاز به کارشناسی و تعمیرات تخصصی داشت ، مرکز با موافقت و درخواست شما تعمیرکاران سیار را برای انجام تعمیرات به منزل شما اعزام می کنند . پس همیشه پیش از تماس با تعمیرکار با مشاورین ما تماس بگیرید . شاید نیازی به حضور تعمیرکار نباشد . و شما بتوانید به کمک راهنمایی مشاورین ما مشکلات یخچال خود را در منزل ما رفع نمایید .

نکات افزایش عمر یخچال فریزر

یخچال فریزر برای اینکه در بهترین حالت خود قرار گیرد ،‌ و عمر طولانی تری داشته باشد ، باید به درستی از آن استفاده شود . و نکات نگهداری از آن به خوبی رعایت گردد . در این جا تعدادی از مهم ترین نکات نگهداری یخچال را گرد آوری کرده ایم ،‌که همواره توسط نیروهای ما در نمایندگی یخچال الکترواستیل مشهد به شهروندان و مشتریان توصبه می شود . این نکات را به خوبی رعایت کنید تا از تعمیرات یخچال بی نیاز شوید

 • یخچال فریزر باید در مکان مناسب قرار گیرد .
 • یخچال را باید به صورت مرتب تمیز و گردگیری کنید .
 • برای اتصال یخچال به برق ،‌ حتما از محافظ کلید برق استفاده کنید .
 • یخچال فریزر خود را حداقل سالی یک مرتبه سرویس کنید .
 • مواد غذایی داغ را پیش از سرد شدن در یخچال قرار ندهید .
 • یخچال فریزر را بیش از اندازه پر نکنید .
 • درب یخچال فریزر را بیش از اندازه باز و بسته نکنید .
 • روی یخچال به هیچ عنوان اجسام سنگین قرار ندهید .
 • در قفسه های یخچال ورقه های نایلونی و پلاستیکی قرار ندهید .

 

نگران کیفیت تعمیرات نباشید ،‌ ما بهترین و ماهرترین متخصصین و تعمیرکاران را داریم

بهترین مکان برای نصب و قرار دادن یخچال

نمایندگی یخچال الکترواستیل مشهد ،‌ بهترین مکان نصب

یکی از مواردی که به شما کمک می کند تا عمر یخچال فریزر خود را افزایش دهید ،‌ این است که یخچال فریزر خود را در مکان مناسب قرار دهید . این کار عملکرد یخچال فریزر شما را بهبود می بخشد . منظور از بهترین مکان برای نصب و قرار دهی یخچال فریزر مکانی است که نکات لازم را داشته باشد . این نکات که در ادامه ذکر می شود ،‌ از مهم ترین مواردی است که می تواند عمر یخچال شما را افزایش دهد . حتما به این موارد دقت کنید و به کار ببندید تا از تعمیرات یخچال بی نیاز شوید .

 • محل قرار گیری یخچال باید دور از هرگونه گرما و حرارت  و وسایل گرما زا مانند اجاق گاز یا فر باشد .
 • نباید زیر نور مستقیم آفتاب قرار گیرد .
 • باید در نزدیکی پریز برق و شیر اب باشد تا در نصب دچار مشکل نگردید .
 • جایی که یخچال قرار می گیرد باید کاملا مسطح و صاف باشد .
 • یخچال باید کاملا تراز قرار گیرد در غیر این صورت صدا می دهد و دچار اختلال می شود .
 • تهوبه ی مناسب نیز یکی از شرایط مهم برای محل قرار گیری یخچال است .
 • یخچال فریزر را با فاصله از دیوار قرار دهید تا عملکرد خوبی داشته باشد .
 • و …
آنچه شما مشتریان محترم در مورد خدمات نمایندگی یخچال الکترواستیل مشهد  فرموده اید :

سلام و درود خدمت شما و دست اندر کارانتون . مجموعه ی بسیار فعال و عالی دارین . تعمیرات یخچال رو به خوبی انجام دادین . خیلی راضی بودم و تشکر از شما

وقت بخیر . خواستم یک تشکر ویژه داشته باشم از تیم مشاوره تون . بسیار صبورانه و با دقت راهنمایی می کنند . من یخچالم مرتب ارور می داد . با مشاورین شما تماس گرفتم و مشکل رو شرح داد . دستشون درد نکنه خیلی خوب راهنمایی کردند و تونستم خودم مشکل یخچال رو حل کنم . تشکر تشکر

خسته نباشید. تعمیرکاری که اعزام کرده بودین خیلی سریع رسیدن و تعمیرات یخچال رو خیلی دقیق و ماهرانه انجام دادند. هزینه ی تعمیرات هم بسیار مناسب بود .ممنون از شما

خداقوت دوستان عزیز و زحمت کش مجموعه ی مشهد سرما . چقدر خوبه که مجموعه شما در ایام تعطیل هم فعالیت خودش رو داره . به موقع به داد من رسیدید و یخچالم رو تعمیرکردید . خواستم مجددا تشکر کنم .

کارتون خیلی خوبه . من که حسابی راضی بودم . ممنون از شما

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =