ارورهای یخچال

 • تعمیرات یخچال مشهد

ارورهای یخچال

ارورهای یخچال  فریزر و ساید بای ساید برندهای مختلف از جمله سامسونگ، پارس، دوو، ال جی، الکترواستیل، کنوود، بکو، هاردستون، اسنوا، امرسان، هایسنس و … و علت ارور یا کد خطا ها را مشاهده نمایید.

کد خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید بای ساید

کد خطا و ارورهای یخچال فریزر و ساید بای ساید در تمامی برندها نشان دهنده مشکل و ایراد در قسمت یا قطعه ای از یخچال می باشد. با دانستن علت ارورهای یخچال فریزر و ساید بای ساید می توانید نسبت به رفع آن اقدام نمایید.

رفع عیب ارورهای یخچال فریزر و ساید بای ساید

با مطالعه ارور و کد خطا و علت این ارورها می توانید دلیل این خطا را دانسته و نسبت به رفع این خطاها اقدام نمایید.

علت ارور یخچال فریزر و ساید بای ساید

هریک از این کدهای خطا و ارور مربوط به قسمت، قطعه و مدل خاصی می باشد می توانید ارورهای مختلف یخجال فریزر و ساید بای ساید را مشاهده نمایید.

کد خطا و ارورهای تمامی مدل های یخچال فریزر

ارورهای بخچال فریزر در تمامی برندها زمانی زمانی بروز می کند که در مشکلی در قسمتی از دستگاه به وجود آید و یا اینکه قطعه ای یخچال فریزر دچار ایراد شده باشد.

با مطالعه این ارورها می توانید علت آن را فهمیده و نسبت به برطرف نمودنه آن اقدام نمایید.

ارورهای یخچال فریزر در مدل های مختلف هر برند

همان طور که می دانید ارورها به صورت های مختلفی نمایش داده می شود و نوع بروز و نمایش ارورها در برندها و مدل های مختلف هر برند متفاوت بوده و یکسان نمی باشد.

چرا ما

 • نیروهای متخصص و حرفه ای

  تعمیرات انواع یخچال توسط نیروهای متخصص و حرفه ای انجام می گردد این نیروها با داشتن دانش و تجربه کافی به کلیه قسمتها و مشکلات دستگاه واقف می باشند.

 • تجهیزات به روز و استاندارد

  این مجموعه برای تعمیر انواع یخجال فریزر و ساید یابد ساید در برند و مدل های مختلف تجهیزات به روز و استاندارد را در اختیار دارند.

 • قیمت ها طبق تعرفه

  هزینه تعمیرات و قیمت ها مطابق با تعرفه می باشد این مجموعه همواره کلیه خدمات تعمیر خود را با بهترین و مناسب ترین قیمت ها انجام می دهد.

 • تضمین خدمات

  این مجموعه کلیه خدمات تعمیر انواع یخچال  را که ارائه می دهد ضمانت می کند. کلیه تعمیرات توسط متخصصین حرفه ای و با بهترین کیفیت انجام می شود.

برطرف نمودن کد خطا و ارورهای یخچال اسنوا

ارورهای یخچال اسنوا در مدل های مختلف متفاوت می باشد. برخی از ارورها حالت کلی دارند و برخی دیگر در مدل های مختلف به صورت متفاوت نمایش داده می شود. برخی از ارورهای متداول و مدل ها عبارت است از:

 • ارورهای یخچال اسنوا مدل 810
 • ارورهای یخچال اسنوا مدل کمبی 676
 • کدهای خطا یا ارورهای یخچال های ساید بای ساید اسنوا

کدهای خطا یا ارورهای یخچال های ساید بای ساید اسنوا

ارور یا کد خطای C1 : علت این ارور نشتی گاز یا خرابی در سیستم موتور می باشد و برای رفع آن موتور بیشتر از سه ساعت کار کند.

ارور یا کد خطای D1 : علت این کد خطا قطعی در سیستم دیفراست می باشد برای رفع این حطا باید سنسور دیفراست بررسی شود .

ارور یا کد خطای E9 : این ارور نشان دهنده مشکل در سیستم آبرسانی می باشد و برای رفع آن باید سیستم آبرسانی چک شود.

ارور یا کد خطای DF : این کد خطا نشان می دهد سوئیچ فریزر خراب است و اقدامات لازم برای برطرف نمودن این ارور می توان به بررسی درب یخچال و یا باز بودن آن بیشتر از یکساعت اشاره کرد.

ارور یا کد خطای DH : این ارور نشان می دهد خرابی و ایراد مربوط به سوئیچ هوم بار  است.

کد خطا و ارور ES : مفهوم این خطا وجود ایراد و خرابی در میکروسوئیچ می باشد و نشان می دهدمشکل و ایراد از سوئیچ بدال آب است.

ارورهای یخچال در تمامی برندها
شماره تماس